OTWARTE DRZWI

w Akademii Psychologii Sportu

zapraszamy

Jeśli chcesz zobaczyć nasz program od kuchni i poznać naszych wykładowców zapraszamy Cię na Otwarte Drzwi w naszej Akademii.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Akademia Psychologii Sportu zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi.

Wydarzenie odbędzie online w środę 22 maj godzina 20:30-21:15 

Zapisz się już dziś na listę i zarezerwuj sobie miejsce. 

Dlaczego warto?

Poznaj Naszą Akademię

Podczas spotkania poznasz założenia i treści naszego programu oraz spotkasz się
z kilkoma naszymi wykładowcami, którzy pokażą próbki swojego warsztatu,
które prowadzą w trakcie Akademii.

KTO POPROWADZI WARSZTATY?

Wykładowcy Akademii

dr Martyna Tadzik – psycholożkę olimpijską, która na co dzień pracuje z olimpijczykami oraz prowadzi swój gabinet współpracując z zawodnikami, rodzicami i trenerami. Martyna zaprezentuje swój model pracy z rodzicem i trenerem sportowym.

Tomasz Kurach -psychologa sportu, jedynego w Polsce certyfikowanego trenera CMPC (przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologii Sportu). Tomek zaprezentuje kilka modeli mentalnych, nad którymi pracujemy w Akademii.

Kinga Legieta – psycholożka sportu, aktywna zawodniczka piłki siatkowej, była Reprezentantka Polski. Kinga zaprezentuje założenia pracy w sporcie Modelem ACT.

Aleksandra Pogorzelska – psycholożka sportu i biznesu, Medalistka Mistrzostw Polski w Triatlonie, trenerka II klasy pływania. Ola Zaprezentuje w jaki sposób tworzy z uczestnikami Akademii – oferty, usługi i produkty oraz jak wygląda projekt roczny, podczas którego uczestnicy programu wdrażają swoje usługi na rynku.