Praktyczne przygotowanie do wejścia na rynek
moduł II

program on-line MOCNY START

moduł II

PRAKTYCZNE PRZYGOTOWANIE DO WEJŚCIA NA RYNEK
Jak znaleźć grupę docelową ?

akademia-element

zastanowimy się  kim są Twoi klienci?

akademia-element

określimy i przeanalizujemy Persony klientów,

akademia-element

zrobimy analizę potrzeb Twoich Klientów.

kim jest

PROWADZĄCA ZAJĘCIA

aleksandra-pogorzelska-coach


   Aleksandra Pogorzelska
 

Psycholog, trener, coach pracujący w biznesie. Specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu strategii dla firm, mowach motywacyjnych, doradztwie mającym na celu zwiększenie efektywności procesów wewnętrznych w firmach. Przeprowadza firmy przez zmianę.

Coach Leadership Management International. Trener II klasy pływania. Od 25 lat startuje w zawodach triathlonowych, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Triatlonie i Duathlonie, ukończyła blisko 100 Triathlonów, w tym dwa zawody IRONMAN (3800 m pływania, 180 km roweru, 42 km biegu). 

W oparciu o doświadczenia biznesowe, sportowe stworzyła prestiżowe programy: Business Champion Development z udziałem Mistrzów Olimpijskich.

Wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS. Kierownik studiów podyplomowych: Psychologia sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego.

Tworzy ośrodek szkoleniowy „Chwila Pauzy” z dala od zgiełku miasta, gdzie można odpocząć i zregenerować się.

Jej firma od lat działa w modelu zdalnym. Jest współautorką kursów on-line: ABC Psychologii Sportu, 6 zasad wspierającego rodzica, Zorganizuj się w nowym miejscu pracy, Niezbędnik mentalny na czas zmiany zasad gry. Współautorka książki: Poradnik pozytywnego trenera oraz “Jak pracować zdalnie i nie zwariować”.

W działalności na rzecz społeczeństwa przewodniczy Fundacji Sportu Pozytywnego. Prywatnie żona Wojtka – pasjonata triathlonu oraz mama Jakuba (13 lat) i Zosi (10 lat). Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie hoduje ekologiczne warzywa i owoce.