Trening mentalny: nastawienie i zaangażowanie

program on-line MOCNY START

trening mentalny

NASTAWIENIE I ZAANGAŻOWANIE

akademia-element

Warsztat ma wymiar praktyczny poświęcony jest narzędziom i technikom w budowaniu i wzmacnianiu zaangażowania w sporcie oraz kształtowania służącego zawodnikom nastawienia.

akademia-element

Techniki i ćwiczenia omawiane będą  w kategoriach czasowych: podczas treningów, w czasie poprzedzającym zawody, podczas zawodów oraz po rywalizacji.

akademia-element

Podczas zajęć uczestnicy utrwalą m.in. pojęcia takie jak: nastawienie na rozwój oraz trwałość, zniekształcenia poznawcze czy teoria autodeterminacji w kontekście budowania zaangażowania.

kim JEST

PROWADZĄCA ZAJĘCIA

stepniak


   Małgorzata Stępniak
 

psycholog sportu. 

Akredytowany psycholog European Certificate in Psychology (EuroPsy, ścieżka dla doświadczonych praktyków). 

Na co dzień pracuje z zawodnikami, trenerami i rodzicami różnych dyscyplin, m.in. lekkoatletyka, tenis ziemny, squash, pływanie, piłka nożna.

Od 6 lat pracuje w branży Wellnes & Spa, gdzie wdraża i wykorzystuje psychologię sportu w zmianie zdrowotnych nawyków, lepszego radzenia sobie ze stresem i nauki odpuszczania. 

Absolwentka I i II stopnia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach,   członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Aktywnie działa wraz z zespołem w Fundacji Sportu Pozytywnego oraz współtworzy pomoce edukacyjne do pracy w sporcie MENTALSTEPS.