akademia psychologii sportu

ZAUFANI SPECJALIŚCI

Łukasz Zubkiewicz

Psycholog sportu

Trener umiejętności mentalnych

O mnie

Jestem psychologiem sportu oraz trenerem mentalnym. Od 2021 r. współpracuję z Męską Kadrą Narodową Seniorów w kajakarstwie oraz ich młodszymi kolegami, czyli Młodzieżową Kadrą Polski w kajakarstwie.  Ukończyłem psychologię w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku oraz studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim.

Umiejętności trenera mentalnego zdobyłem w Akademii Psychologii Sportu w Gdyni. Jestem również magistrem pedagogiki opiekuńczej na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz powiązaną z nim Sekcją Psychologii Sportu.

Prowadzę zajęcia ze studentami psychologii na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Pracuję z kajakarzami, piłkarzami, kolarzami, pływakami, lekkoatletami, tenisistami, bokserami, i rugbistami, pomagając im w osiągnięciu ich sportowych celów oraz radzeniu sobie ze stresem. Prowadzę również szkolenia i warsztaty z tematyki psychologii, samorozwoju czy profilaktyki.

Z kim pracuję

Zawodnicy amatorscy
✓ 
Zawodowi sportowcy
Rodzice i bliscy sportowców
Trenerzy

Forma współpracy

współpraca indywidualna,
✓ 
współpraca grupowa,
online,
stacjonarnie

Tu dowiesz się więcej