Projekt Samodoskonalący

program on-line MOCNY START

podczas

PROJEKTU SAMODOSKONALĄCEGO

akademia-element

omówiona zostanie specyfika pracy jako psycholog sportu, a także z jakimi wyzwaniami/pułapkami wiąże się wykonywanie tego zawodu,

akademia-element
przyjrzymy się zjawisku przenikania życia osobistego i zawodowego, a także jakie są konsekwencje braku równowagi osobisto-zawodowej,
akademia-element

omówione zostaną wybrane dobre praktyki mające na celu dbanie o dobrostan osobisty, zawodowy i środowiskowy, a także przyjrzymy się jaką rolę pełnią w tym procesie m. in. wartości i zmiany tożsamościowe,

akademia-element

uczestnicy zajęć będą ćwiczyć transfer umiejętności z psychologii sportu na życie osobiste.

akademia-element
Uczestnicy dowiedzą się jak dbać o swoje dobre czucie się w obliczu zmian, które zachodzą w obszarze życia zawodowego i osobistego. Dodatkowo jak zarządzać obiema sferami, aby działać autentycznie, w zgodzie ze sobą i spójnie.

kim JEST

PROWADZĄCA ZAJĘCIA


   Aleksandra Zienowicz Wielebska
 

psycholog pracujący w sporcie oraz filmie. Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych Psychologia w Sporcie Pozytywnym na Uniwersytecie SWPS WZ. Sopot.  

Członek Zespołu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. 

Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.). 

Wykładowca na studiach podyplomowych z psychologii sportu dzieci i młodzieży (Uniwersytet SWPS Katowice).  

W ramach praktyki indywidualnej współpracuje z zawodnikami, którzy trenują wyczynowo m.in.: żeglarstwo, boks olimpijski i zawodowy, MMA, pływanie, piłkę nożną, jeździectwo. 

Autorka książki „Psychologia Osiągnięć dla twórców filmowych” oraz współautorka rozdziału w książce „Poradnik Pozytywnego Trenera – model i7W w sporcie”. 

Pomysłodawca oraz członek zespołu „Psychologia wykonania dla twórców filmowych”. Systematycznie korzysta z superwizji. 

Doktorantka na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, temat pracy poświęcony jest funkcjonowaniu filmowców: “Systemy wartości i style przywództwa reżyserów oraz producentów a dobrostan i motywacja osiągnięć członków zespołu filmowego”.