Studium przypadku nr 3

program on-line MOCNY START

TRZECIE

STUDIUM PRZYPADKU

Zajęcia będą miały na celu przybliżenie uczestnikom sposobów na efektywne określenie potrzeb sportowego klienta.

akademia-element

Uczestnicy będą mieć możliwość przyjrzenia się i analizy elementów, które składają się na efektywny wywiad psychologiczny.

akademia-element

Dostarczy im to wiedzy na temat tego, na co warto zwracać uwagę w kontekście wspierania sportowców (np. będąc w roli trenera, rodzica lub działacza sportowego).

akademia-element

Jednym z głównych celów zajęć będzie zwrócenie uwagi studentów na potrzebę kompleksowego podejścia do planowania współpracy psychologicznej.

kim JEST

PROWADZĄCY ZAJĘCIA

T.Kurach


   Tomasz Kurach
 

Psycholog sportu pracujący w biznesie, a także wykładowca akademicki (Uniwersytet SWPS, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). 

Współpracuje ze sportowcami, rodzicami i trenerami różnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej i tenisie. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Association for Applied Sport Psychology (AASP) oraz Fundacji Sportu Pozytywnego.

Wiedzę i praktykę z zakresu psychologii sportu wykorzystuje także we współpracy z klientami biznesowymi – prowadząc szkolenia i warsztaty przyczyniające się m.in. do zwiększania efektywności pracowników i skuteczności firm.

Jest współautorem książek “Pod Presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać” (na temat psychologii w piłce nożnej) oraz “Uwierzyć w wygraną. Raz jeszcze.” (dotyczącej psychologii w tenisie).

Specjalizuje się w psychoedukacji oraz treningu mentalnym obejmującym takie tematy jak: autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie, proces formułowania celów oraz skuteczne budowanie zespołu.

Swoją filozofię pracy opiera na trzech głównych filarach: sprawdzonej wiedzy, innowacyjności oraz nienagannej etyce pracy.